GARNITURY MĘSKIE BIZNESOWE WIZYTOWE

CARL GROSS

Mamy przyjemność zaoferowania najnowszych kolekcji męskich garniturów biznesowych i wizytowych firmy Carl Gross. Garnitury biznesowe firmy Carl Gross to jedna z najlepszych ofert na rynku dla biznesmenów i młodych menedżerów.

Garnitury firmy Carl Gross to prestiż i przyjemność noszenia. Wykonanie z najlepszych markowych tkanin w połączeniu z najmodniejszym wzornictwem.

Kolekcje garniturów firmy Carl Gross, które mamy w ofercie:

  • Black Line
  • CG
  • CG-CLUB
  • Savile Row
  • Your own party

Ceny tych markowych garniturów są od 1400 do 2400 PLN. Są to ceny promocyjne.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją garniturów biznesowych Carl Gros.

Firma Carl Gross co roku wprowadza na rynek kilkadziesiąt modeli garniturów. Każdy garnitur może być wykonany z kilku rodzajów tkanin i w kliku kolorach.

WAŻNE !!!

Prezentowane garnitury na zdjęciach są dostępne na miejscu. Można także zamawiać garnitury i termin realizacji zamówienia wynosi 2 do 8 tygodni w zależności od dostępności danego modelu u producenta.

Materiały, z których szyte są garnitury, są najwyższej jakości i specjalnie produkowane na zamówienie dla firmy Carl Gross.

Poprawki robimy na miejscu.

Garnitur może być także wspaniałym prezentem. Wystarczy nabyć u nas KARTĘ UPOMINKOWĄ na garnitur i wręczyć ją jako prezent.

Wpisz swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

 Pracujemy od 11 do 19 i w soboty od 10 do 14 i w tych godzinach oddzwaniamy 

UWAGA - oddzwaniamy tylko na numery z kierunkowym +48

Twoje dane są bezpieczne, nigdy nie będą zbierane, ani nie zostaną sprzedane do celów marketingowych

wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego numeru telefonu w celu skontaktowania się ze mną i umówienia wizyty w salonie Dyplomata

Dziękujemy !

Życzymy miłego dnia