GARNITURY MĘSKIE ŚLUBNE WIZYTOWE

KOLEKCJA TZIACCO 2024

Marka TZIACCO skupia się na świecie stylu ROYAL WEDDING. Kolekcja prezentuje się w architekturze pałacowej, w powiązaniu z naturą. Poruszające, tańczące obrazy i sceny parkowe podejmują temat naturalności w obszarze królewskich garniturów ślubnych. Bogactwo elementów zakotwicza markę w majestatycznej atmosferze, nie powodując sztywności. Delikatne, gładkie powierzchnie z dyskretnym połyskiem to styl marki TZIACCO. Prostota to podstawa idealnego męskiego garnituru ślubnego TZIACCO 2024. Efektowne, reprezentacyjne żakardy nie są już tak obecne jak w garniturze ślubnym z poprzednich kolekcji. Nowe niuanse kolorystyczne, odmiany zieleni od najgłębszej jodłowej zieleni po wersje benzynowe, wyróżniają się. Głębokie, wysokiej jakości kolory uzupełniają szampański wygląd.

Sprawdzone królewskie atrybuty, takie jak stójka czy kołnierzyk marynarki, a także eleganckie plisy na plecach pozostają elementami stylizacji marynarek - idealnych dla każdego wymarzonego księcia, który pragnie być modnym centrum uwagi na swoim weselu. Trzon nowej kolekcji stanowi doskonała symbioza historycznej elegancji z kreatywną, nowoczesną i swobodną modą. Stworzyło to nowy królewski wygląd boho. TZIACCO reprezentuje modowego lidera mody okazjonalnej i tym samym co sezon podejmuje nowe trendy i motywy.

Ceny poszczególnych elementów stroju na rok 2024 jeszcze nie są znane

Aktualnie obowiązują ceny na rok 2023

Cennik na rok 2023 jest na stronie TZIACCO 2023

Posiadamy prawie całą rozmiarówkę wielu modeli garniturów, ale jest to stan zmienny. Czas oczekiwania na zamówienie od 2 tygodni do 16 tygodni.

Poprawki krawieckie robimy na miejscu.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją garniturów ślubnychTZIACCO NA ROK 2023, którą nadal mamy w swojej ofercie

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi najnowszymi kolekcjami garniturów ślubnych.

ATELIER TORINO 2024

GREEN WEDDING 2024

WILVORST PRESTIGE 2024

Każdy strój męski i każdy dodatek do stroju męskiego może być także wspaniałym prezentem. Wystarczy nabyć u nas KARTĘ UPOMINKOWĄ na dowolną kwotę.

Wpisz swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

 Pracujemy od 11 do 19 i w soboty od 10 do 14 i w tych godzinach oddzwaniamy 

UWAGA - oddzwaniamy tylko na numery z kierunkowym +48

Twoje dane są bezpieczne, nigdy nie będą zbierane, ani nie zostaną sprzedane do celów marketingowych

wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego numeru telefonu w celu skontaktowania się ze mną i umówienia wizyty w salonie Dyplomata

Dziękujemy !

Życzymy miłego dnia