1Czy Dyplomata prowadzi sprzedaż wysyłkową?
Wszystkie artykuły będące w ofercie na stronie dyplomata.pl są sprzedawane w salonie w Warszawie przy ul. Ogrodowa 1A. W myśl ustawy o prawach konsumenta nie jesteśmy sklepem internetowym. Jednak wychodząc naprzeciw prośbom wielu osób o sprzedanie i wysłanie jakiegoś artykułu pod wskazany adres, decydujemy się na wysyłkę. Dotyczy to tylko niektórych artykułów i po dokładnym uzgodnieniu drogą mailową szczegółów zakupu. Na pewno nie wysyłamy garniturów. Garnitur musi być dobrze dobrany, nie tylko rozmiar ma znaczenie.
2Kiedy zdecydować się na zakup męskiego stroju?
Jeśli jest to ceremonia ślubna i Panna Młoda już dokonała wyboru sukni ślubnej, jest to dobry moment na wybór stroju dla Pana Młodego. Warto zapoznać się z ofertą dla panów i z dostępnymi rozmiarami. To pozwoli sprawdzić, czy uda się kupić wybrany strój od razu, a może trzeba będzie dokonać zamówienia. Na realizację zamówienia czekamy około 12 tygodni. Gdy zamierzamy wypożyczyć strój to można przyjść na tydzień przed dniem ślubu, czy innej imprezy. Jednak wcześniej (ok. 3 miesiące przed terminem) prosimy zadzwonić do nas i dowiedzieć się czy strój w potrzebnym rozmiarze jest dostępny do wypożyczenia w danym terminie. Zamówić strój można przychodząc osobiście do naszego salonu. Mamy tak szeroką ofertę towarową i cenową, że praktycznie jesteśmy w stanie ubrać każdego klienta. Zapraszamy.
3Czy trzeba szczególnie przygotować się do zakupu męskiego stroju?
Zakup stroju nie wymaga szczególnego przygotowania. Jednak warto pomyśleć o właściwym obuwiu (półbuty). Zdecydowanie wpłynie to na komfort wybierania stroju. W przymierzalniach są koszule wzorcowe do przymierzenia i zawsze klient może z nich skorzystać, jednak lepiej jest mieć własną białą lub jasną gładką koszulę. W naszym salonie czeka profesjonalny personel, który zapozna z całą ofertą i pomoże dobrać odpowiedni strój do okazji, sylwetki i osobowości tak, aby klient dobrze czuł się w ten wyjątkowy dzień, a nie tylko był poprawnie ubrany. Radzimy przyjść z jedną lub góra dwiema osobami, które pomogą w podjęciu decyzji. Proszę nie zapomnieć od dobrym humorze i pozytywnym nastawieniu.
4Czym kierować się przy wyborze stroju?
O wyborze stroju decyduje charakter planowanej uroczystości, typ sylwetki oraz osobowość danej osoby. Uwzględnienie wszystkich tych czynników pozwoli dobrać najlepszy strój dla każdego Klienta. Dlatego tak ważna jest wstępna rozmowa z klientem. Na każdy sezon jest wiele propozycji zgodnych z najnowszymi trendami, które w rozmowie z klientem przedstawią nasze konsultantki.
5Dlaczego czas zamówienia garnituru wynosi około 12 tygodni?
Niektóre modele z kolekcji są szyte tylko na zamówienie. Ogromna gama oferowanych garniturów i rozbudowana rozmiarówka, sprawia że producent nie jest w stanie mieć wszystkich modeli i rozmiarów w magazynie.
6Czy można wypożyczyć garnitur?
Garnitury można tylko kupić. Duża ilość fasonów, kolorów i rozmiarów, a także zmieniająca się moda praktycznie uniemożliwia wypożyczanie garniturów na profesjonalnym poziomie. Klasyczne stroje są niezmienne i dlatego jest możliwość wypożyczania tylko smokingów, fraków i żakietów angielskich.
7Koszula biała, czy w kolorze sukni Panny Młodej?
Biała koszula jest uważana za tę najbardziej elegancką. Warto jednak pamiętać, że są różne odcienie bieli i dobrze jest jak mamy możliwość (jak w naszym salonie) porównania koszul z różnych materiałów. Zdarza się, że jednak Młodzi szukają koszuli w kolorze sukni Panny Młodej. Dopasowywanie koloru koszuli Pana Młodego do koloru sukni ślubnej niesie za sobą wiele pułapek i niebezpieczeństw. W tej kwestii lepiej poradzić się kogoś, kto ma duże doświadczenie w operowaniu kolorami, budowaniu wizerunku, czyli w stylizacji. Zapraszamy do naszego salonu. U nas można dobrać odpowiednią koszulę do każdego stroju męskiego i doradzimy jak skomponować stroje Pary Młodej, aby tworzyli jedną logiczną całość.
8Czy robimy poprawki krawieckie?
Jest możliwość dokonania drobnych korekt, takich jak długość spodni i obwód spodni w pasie oraz długość rękawów marynarki. Jako poprawki uważa się też ingerencję w korpus np. marynarki i często jest to niemożliwe. Dany model jest stworzony dla pewnego typu sylwetki i zmiana w jednym wymiarze może powodować deformację. W takim wypadku warto wybrać inny model garnituru.
9Czym jest profesjonalna stylizacja?
Odpowiedź w budowie.
10Tabela rozmiarów garniturów Wilvorst
Wilforst

Wpisz swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

 Pracujemy od 11 do 19 i w soboty od 10 do 14 i w tych godzinach oddzwaniamy 

UWAGA - oddzwaniamy tylko na numery z kierunkowym +48

Twoje dane są bezpieczne, nigdy nie będą zbierane, ani nie zostaną sprzedane do celów marketingowych

wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego numeru telefonu w celu skontaktowania się ze mną i umówienia wizyty w salonie Dyplomata

Dziękujemy !

Życzymy miłego dnia