Smokingi klasyczne i ślubne

Pomimo swojego oficjalnego charakteru smokingi z powodzeniem sprawdzą się nie tylko na wystawnych galach i balach, ale też na ślubach i innych uroczystościach. Jest to bowiem niezwykle uniwersalny strój ceremonialny, który świadczy o stylu, klasie i dobrym guście osoby go noszącej.

W oferujemy Państwu smokingi klasyczne, jak i ślubne w szerokiej gamie kolorystycznej. Są to zarówno wersje czarne, szare, granatowe, jak i z białą bądź bordową marynarką. Pochodzą one od renomowanego producenta Wilvorst i do ich wykonania wykorzystano wełnę 100% (sylwetka klasyczna: 290 g oraz sylwetka slim: 270 g).

W asortymencie posiadamy również garnitury stylizowane na smokingi w kolorze granatowym. Wykonano je z wełny (61%) oraz poliestru (39%). Są to modele bardziej dopasowane niż wersje slim (sylwetka Drop 8: 280 g).

Na każdy strój z klapami szalowymi lub marynarkowymi (klasycznymi) składa się:

  • marynarka z atłasowymi klapami,
  • spodnie z lampasem.

Każdy model dostępny jest w innej cenie (od 2 400 zł wzwyż). Tego typu strój ceremonialny mogą Państwo również wypożyczyć.

Więcej informacji wyboru odpowiedniego stroju oraz dodatków znajduje się na stronie Porady – Pytania i odpowiedzi

Google Plus

Wpisz swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

 Pracujemy od 11 do 19 i w soboty od 10 do 14 i w tych godzinach oddzwaniamy 

UWAGA - oddzwaniamy tylko na numery z kierunkowym +48

Twoje dane są bezpieczne, nigdy nie będą zbierane, ani nie zostaną sprzedane do celów marketingowych

wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego numeru telefonu w celu skontaktowania się ze mną i umówienia wizyty w salonie Dyplomata

Dziękujemy !

Życzymy miłego dnia