Litery 3D i inne. LOGART

Oferujemy profesjonalne usługi, w zakres których wchodzi m.in. oznakowanie sklepów i firm. Wykonujemy napisy i grafiki reklamowe. Specjalizujemy się w wykonawstwie efektownych liter 3D zarówno podświetlanych, jak i niepodświetlanych.


Decentryzm

Historia decentryzmu sięga 1986r., kiedy to znany polski malarz i intelektualista Adam Wiśniewski-Snerg formułuje jego zasady w manifeście „Moja koncepcja Decentryzmu”.Pretekstem do powstania manifestu są liczne rozmowy na temat sztuki współczesnej z przygotowującym się do obrony pracy magisterskiej na Warszawskiej ASP Markiem Ruffem.

Na podstawie tak powstałego manifestu Marek Ruff maluje serię sześciu obrazów, które stają się tematem jego pracy dyplomowej. Tak powstaje pierwszy w historii cykl obrazów malowanych pod wpływem manifestu i jednocześnie pierwsza próba zmierzenia się z bardzo nośną nie jednoznaczną w sensie filozoficznym ideą de centryzmu.


Dorota Łacek Gorczyca

Dorota Łacek Gorczyca zajmuje się malarstwem sztalugowym, grafiką oraz scenografią teatralną i filmową.

W malarstwie jako jedyna stosuje autorską technikę luminoforu, pozwalającą na oglądanie obrazu w ciemności. Dzięki zastosowaniu luminoforu (naturalnego związku wytwarzającego światło) artystka maluje dwa obrazy na jednym płótnie. Na odkrycie i oglądanie pierwszej jego warstwy pozwala światło, a drugiej - ciemność. Treść widziana w dzień, pogłębia swoje znaczenie w nocy, w odkryciu drugiego obrazu.


Biuro Rachunkowe Pioniew

Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych w Łomiankach. Od ponad 20 lat świadczymy usługi księgowe i rachunkowe dla firm i osób fizycznych. Ogromne doświadczenie, znajomość przepisów oraz gwarancja jakości powodują, że jesteśmy jednym z najczęściej wybieranych biur rachunkowych.


In Situ - Fundacja

Fundacja IN SITU wyznaczyła sobie za główny cel odbudowę i rewitalizację ruin XVIII zespołu zabytkowego sanatorium dr. Hermanna Brehmera w Sokołowsku (woj. Dolny Śląsk) i powołanie niezależnego współczesnego wielofunkcyjnego Laboratorium Kultury. Wizja stworzenia nowego miejsca zbudowana została w oparciu o bogatą przeszłość międzynarodową Sokołowska oraz interesującego nas kompleksu architektonicznego. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż obiekt dawnego Sanatorium dr Brehmera - znajduje się na szlaku Parku Krajobrazowego Sudety Wałbrzyskie.

Fundacja Sztuki Współczesnej IN SITU

Al. 3 maja 2 lok. 11 00-391 Warszawa Tel: 519 441 555


Wpisz swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

 Pracujemy od 11 do 19 i w soboty od 10 do 14 i w tych godzinach oddzwaniamy 

UWAGA - oddzwaniamy tylko na numery z kierunkowym +48

Twoje dane są bezpieczne, nigdy nie będą zbierane, ani nie zostaną sprzedane do celów marketingowych

wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego numeru telefonu w celu skontaktowania się ze mną i umówienia wizyty w salonie Dyplomata

Dziękujemy !

Życzymy miłego dnia