GARNITURY MĘSKIE ŚLUBNE WIZYTOWE

KOLEKCJA GREEN WEDDING 2024

Bierzesz ślub i szukasz trwałego, modnego męskiego garnituru ślubnego, który można ponownie wykorzystać? W swojej ofercie w stylu GREEN WEDDING firma DYPLOMATA analizuje temat możliwości zrównoważonego rozwoju i naturalności. Świadomość trendów, myślenie przyszłościowe i ponowne wykorzystanie dla nowoczesnych, świadomych panów młodych.

Kolekcja GREEN WEDDING 2024 jest ofertą ekologicznych materiałów na garnitury ślubne w poszczególnych segmentach. Świat stylu garniturów ślubnych WILVORST GREEN WEDDING łączy w sobie świadomość ekologiczną, nowoczesność, zrównoważony rozwój i miejskość. Swobodny, niekonwencjonalny wygląd, z delikatnością natury, wyznacza styl kolekcji GREEN WEDDING. Odcienie inspirowane naturą stanowią podstawę zrównoważonego garnituru ślubnego. Jednak z myślą o lecie na weselu niezbędne są kolorowe impulsy. Niezbędne są kolory w odcieniach zieleni i odcieni błękitu, jakby wyblakłe od słońca. Naturalne różnice tworzą akcenty. Trzon kolekcji dla Pana Młodego stanowią czysta wełna, wełna/len, wełna/jedwab, len. Widoczne są wpływy retro, niezależnie od tego, czy zestawimy je z ozdobną kamizelką w kwiaty, czy też ciekawą kratą okienną. Drobno nitkowane powierzchnie, ale poruszane kombinacjami przędz, podkreślają naturalność. Rożkowe guziki, kwiatowy kołnierzyk i pas wyróżniają produkty GREEN WEDDING. Kolekcja garniturów ślubnych 2024 marki GREEN WEDDING oferuje także nowy, dodatkowy krój MODERN FIT.

Ceny poszczególnych elementów stroju. Ceny na rok 2023.

Marynarki 1980 - 2400 zł

Spodnie 840 - 1100 zł

Kamizelki 800 - 990 zł

Muchy 280 - 440 zł

Koszule białe zakryta plisa 325 zł

Powyższe ceny dotyczą rozmiarów podstawowych. Ceny są zależne od rozmiarów.

Posiadamy prawie całą rozmiarówkę wielu modeli garniturów, ale jest to stan zmienny. Czas oczekiwania na zamówienie od 2 tygodni do 16 tygodni.

Zapraszamy do zapoznania się z kolekcją garniturów ślubnychGREEN WEDDING NA ROK 2023, którą nadal mamy w swojej ofercie

Zapraszamy do zapoznania się z innymi najnowszymi kolekcjami garniturów ślubnych.

TZIACCO 2024

ATELIER TORINO 2024

WILVORST PRESTIGE 2024

Każdy strój męski i każdy dodatek do stroju męskiego może być także wspaniałym prezentem. Wystarczy nabyć u nas KARTĘ UPOMINKOWĄ na dowolną kwotę.

Wpisz swój numer, oddzwonimy do Ciebie!

 Pracujemy od 11 do 19 i w soboty od 10 do 14 i w tych godzinach oddzwaniamy 

UWAGA - oddzwaniamy tylko na numery z kierunkowym +48

Twoje dane są bezpieczne, nigdy nie będą zbierane, ani nie zostaną sprzedane do celów marketingowych

wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego numeru telefonu w celu skontaktowania się ze mną i umówienia wizyty w salonie Dyplomata

Dziękujemy !

Życzymy miłego dnia