Szycie na miarę

Specjalizujemy się w szyciu na miarę garniturów, marynarek, spodni oraz koszul ze szlachetnych tkanin. Doradzamy naszym Klientom jak dbać o swoją garderobę.

GARNITUROWE ABC

Szyjemy także koszule na miarę.

Można zamówić koszulę z monogramem.

Osoby zainteresowane szyciem na miarę prosimy o umówienie się na wizytę.

1Czy jest garnitur uniwersalny?

Garnitur zawsze uszyty z delikatnej czystej wełny, który w ogóle nie gniecie się. Bardzo dopasowany, świetnie leży, nigdzie nie ma zmarszczek i jest tak wygodny jak dres. Ten sam garnitur założymy do pracy, na ważną imprezę i do ślubu. Można go nosić codziennie i będzie nam służył kilka lat. TO JEST MIT !!!

FAKT. Nie ma jednego garnituru na każdą okazję, tak jak nie ma jednego samochodu na tor wyścigowy i w teren. Dzisiejszy garnitur w zależności jakie jest jego przeznaczenie będzie różnić się krojem, składem mieszanki tkaniny, sposobem szycia, a nawet wykończeniem. Inne wymagania spełniają garnitury do pracy na co dzień, inne na bardzo ważne spotkanie, a jeszcze inne wymagania musi spełnić garnitur na ślub. W zależności od sezonu będziemy mieli garnitur z cienkiej, lekkiej lub grubszej, cieplejszej tkaniny. Od paru lat garnitury ślubne stały się odrębną grupą garniturów, które muszą spełnić specyficzne wymagania. Wielu mężczyzn, którzy codziennie chodzą w garniturach chcą na tę wyjątkową uroczystość założyć coś ceremonialnego. Często wybierają smoking lub żakiet angielski, a jeśli decydują się na garnitur to oczekują, że taki garnitur będzie się zdecydowanie różnić od garnituru codziennego. Ci klienci z pełną świadomością decydują się na strój, który jak suknia ślubna jest tylko na ślub. Chcą w dniu ślubu wyglądać wyjątkowo. Aby na codzień dobrze wyglądać, trzeba mieć w szafie więcej niż jeden, czy nawet dwa garnitury. Elegancki mężczyzna powinien mieć na każdy sezon co najmniej trzy garnitury. Dwa na zmianę, a trzeci rezerwowy, gdy coś się przydarzy (np. poplamienie). Więcej szczegółów, przeczytaj Garniturowe ABC.

2Czym różni się garnitur szyty na miarę od gotowego garnituru?
Garnitur na miarę, szyty jest na specjalne zamówienie, uwzględniając indywidualne oczekiwania oraz miarę. Garnitur gotowy zanim trafi do sklepu powstaje czasami kilka miesięcy wcześniej. Garnitur na miarę szyty jest w oparciu o szablon stworzony dla danej sylwetki, uwzględniając indywidualną postawę ciała oraz kilkadziesiąt rożnych wymiarów, podczas gdy garnitury gotowe szyte są w oparciu o uśredniony standard rozmiarowy. Wybierając garnitur na miarę Klient ma możliwość swobodnego wyboru tkaniny, podszewki, indywidualnego wykończenia jak np. kieszeń na telefon, dziurka w rękawie w kontrastowym kolorze. W procesie szycia garniturów na miarę używa się także lepszej technologii szycia.
3Gdzie szyte są garnitury i koszule Dyplomata?
Wysoka jakość garniturów i koszul Dyplomata to przede wszystkim efekt starannego połączenia szlachetnych tkanin oraz polskiego kunsztu krawieckiego. Garnitury oraz koszule Dyplomata szyte są w Polsce.
4Skąd pochodzą tkaniny, z których szyte są garnitury i koszule Dyplomata?
Opieramy się na współpracy z renomowanymi domami handlowymi z Anglii, Szkocji i Włoch.
5Gdzie można zamówić garnitur lub koszulę Dyplomata?
Na pierwsze spotkanie w celu zamówienia szycia na miarę zapraszamy do naszego salonu ul. Ogrodowa 1A w Warszawie. Na tym spotkaniu omówiony zostanie także dalszy harmonogram spotkań. Prosimy o telefon pod numer 22 629 91 27 lub 604 622 611 w celu umówienia spotkania.
6Ile powinno zainwestować się w garnitur na miarę?
Wysokość inwestycji w garnitur na miarę uzależniona jest głównie od wybranej tkaniny. Dyplomata oferuje swoim Klientom tylko naturalne, szlachetne materiały z renomowanych tkanin europejskich. Nasza propozycja to kilka tysięcy tkanin zróżnicowanych pod względem kompozycji gramatury, faktury, pochodzenia itp. Szeroki wybór tkanin pozwala na dopasowanie się do budżetu Klienta.
7Jak długo trwa pierwsze spotkanie z Doradcą Dyplomata?
Pierwsze spotkanie trwa około 1 godziny podczas której poznajemy upodobania naszych Klientów w zakresie męskiej garderoby. Na tej podstawie wybieramy tkaniny i zdejmujemy miarę. Zawsze poświęcamy naszym Klientom tyle czasu, ile sami mają ochotę nam poświęcić, więc to Klient zwykle decyduje ile czasu trwa spotkanie.
8Ile jest przymiarek szyjąc garnitur na miarę?
Zwykle jest to jedna przymiarka. Jednak szyjąc garnitur na miarę po raz pierwszy Doradca może zaproponować dwie przymiarki.
9Jak długo trwa oczekiwanie na garnitur szyty na miarę?
W zależności od zaplanowanych terminów przymiarek, cały proces zamyka się zwykle w czterech tygodniach od daty zamówienia.
10Czy można uszyć garnitur lub koszulę na miarę z własnej tkaniny?
Aby dać gwarancję jakości Dyplomata szyje wyłącznie z tkanin pochodzących ze sprawdzonych przez siebie źródeł. Niestety nie szyjemy z tkanin powierzonych, ale szeroki wybór dostępnych tkanin pozwala na zaspokojenie najbardziej wyrafinowanych oczekiwań naszych Klientów.

Karta upominkowa

Garnitur szyty na miarę może być także wspaniałym prezentem. Wystarczy nabyć u nas KARTĘ UPOMINKOWĄ na garnitur szyty na miarę i wręczyć ją jako prezent. Więcej informacji jest na stronie - KARTA UPOMINKOWA

Duży wybór tkanin

Showroom

materiały
showroom

Google Plus