Salon sukien ślubnych LISA FERRERA

Lisa Ferrera to największa sieć salonów w Polsce. Tysiące kobiet zaufało naszej firmie wybierając najważniejszą suknie w ich życiu. Tak więc, zrelaksuj się i korzystaj z naszego doświadczenia w spełnianiu ślubnych marzeń.


Decentryzm

Historia decentryzmu sięga 1986r., kiedy to znany polski malarz i intelektualista Adam Wiśniewski-Snerg formułuje jego zasady w manifeście „Moja koncepcja Decentryzmu”.Pretekstem do powstania manifestu są liczne rozmowy na temat sztuki współczesnej z przygotowującym się do obrony pracy magisterskiej na Warszawskiej ASP Markiem Ruffem.

Na podstawie tak powstałego manifestu Marek Ruff maluje serię sześciu obrazów, które stają się tematem jego pracy dyplomowej. Tak powstaje pierwszy w historii cykl obrazów malowanych pod wpływem manifestu i jednocześnie pierwsza próba zmierzenia się z bardzo nośną nie jednoznaczną w sensie filozoficznym ideą de centryzmu.


Dorota Łacek Gorczyca

Dorota Łacek Gorczyca zajmuje się malarstwem sztalugowym, grafiką oraz scenografią teatralną i filmową.

W malarstwie jako jedyna stosuje autorską technikę luminoforu, pozwalającą na oglądanie obrazu w ciemności. Dzięki zastosowaniu luminoforu (naturalnego związku wytwarzającego światło) artystka maluje dwa obrazy na jednym płótnie. Na odkrycie i oglądanie pierwszej jego warstwy pozwala światło, a drugiej - ciemność. Treść widziana w dzień, pogłębia swoje znaczenie w nocy, w odkryciu drugiego obrazu.


Biuro Rachunkowe Pioniew

Jesteśmy jednym z największych biur rachunkowych w Łomiankach. Od ponad 20 lat świadczymy usługi księgowe i rachunkowe dla firm i osób fizycznych. Ogromne doświadczenie, znajomość przepisów oraz gwarancja jakości powodują, że jesteśmy jednym z najczęściej wybieranych biur rachunkowych.


In Situ - Fundacja

Fundacja IN SITU wyznaczyła sobie za główny cel odbudowę i rewitalizację ruin XVIII zespołu zabytkowego sanatorium dr. Hermanna Brehmera w Sokołowsku (woj. Dolny Śląsk) i powołanie niezależnego współczesnego wielofunkcyjnego Laboratorium Kultury. Wizja stworzenia nowego miejsca zbudowana została w oparciu o bogatą przeszłość międzynarodową Sokołowska oraz interesującego nas kompleksu architektonicznego. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż obiekt dawnego Sanatorium dr Brehmera - znajduje się na szlaku Parku Krajobrazowego Sudety Wałbrzyskie.

Fundacja Sztuki Współczesnej IN SITU

Al. 3 maja 2 lok. 11 00-391 Warszawa Tel: 519 441 555

More Gruppa - kancelaria finansowa

MORE Gruppa Sp. z o.o. to ekskluzywna kancelaria finansowa nastawiona na zaspokajanie wyszukanych potrzeb Klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw.

Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań z zakresu inwestycji, sprzedaży, doradztwa oraz implementacji nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Nie działamy szablonowo.

Zatrudniamy tylko doświadczonych menedżerów wywodzących się z czołowych instytucji finansowych oraz technologicznych, posiadamy „know how” oraz relacje.

Dostarczamy rozwiązania zamożnym osobom fizycznym oraz średnim i większym firmom. Dzięki ofercie zawierającej najlepsze dostępne na rynku rozwiązania jesteśmy w stanie wygenerować dla Klienta oszczędności we wszystkich obszarach działalności.


Google Plus